Sorumluluk Reddi

Babykanz.com, çeşitli anne ve bebek gelişimi konuların da  birden çok tibbi konular içermektedir.. Fakat , bu konuların hatasız olduğunun hiçbir şekilde garantisi yoktur. Anne ve Bebek gelişimi konularına değinen bir maddede bulunan herhangi bir bilginin doğru olduğunun kesinlikle hiçbir güvencesi yoktur. Bu konular konusun da uzman editörler yazmış olsa da sorumluluk size aittir. Size sunulan bilgi hatasız bile olsa, sizin için ya da bebeğinizin belirtileri için uygulanabilir olmayabilir.  Bu sebeple buradaki anne ve bebek gelişimi bilgilerinin uygulanması halinde babykanz.com sorumluluk kabul etmez ve herhangi bir yardımı taahhüt etmez.

babykanz.com tarafından sağlanmış olan herhangi bir bilgi, en iyi şartlarda bile olsa, yalnızca genel niteliklidir ve bir tıp uzmanlarının (örneğin, bir  doktoru, hemşire, diş hekimi, vb.) önerisi yerine geçmez. babykanz.com bir doktor değildir. Lütfen doktorunuza başvurun.

Babykanz.com‘da sunulan içerik, ürünler ve hizmetler, tüketicileri günlük yaşamlarını etkileyebilecek sağlık ve tıbbi konularda eğitmek için paylaşılmıştır. İçerik, ürün veya hizmetlerde yer alan hiçbir şey tıbbi tavsiye, teşhis veya tedavinin yerine geçmemeli veya kullanılmamalıdır. Bu site ve hizmetleri, herhangi bir tıbbi, diyetisyen veya diğer profesyonel sağlık danışmanlığı bünyesindeki tanı veya tedavinin uygulamalarını oluşturmaz. Özel tıbbi ihtiyaçlarınız dahil olmak üzere teşhis ve tedavi için daima doktorunuz ile konuşmalısınız.

Bu web sitesi aracılığıyla sunulan hiçbir ürün veya hizmet, belirli bir hizmet veya ürünün sizin için güvenli, uygun veya etkili olduğunu beyan veya garanti etmez. Kullanıcılara, kişisel sağlık veya tıbbi durumlarla ilgili sorularınız için her zaman bir hekimin, diyetisyenin veya başka bir nitelikli sağlık uzmanının tavsiyesine başvurmalarını öneririz. Tıbbi bir sorununuz veya durumunuz olduğundan şüpheleniyorsanız, lütfen derhal doktorunuz veya bir uzmana  başvurun.