KANZ

ART International Hijyen

1947 yılında Almanya’da kurulmuş olan Kanz, 1995 yılından bu yana mobilya, tekstil, oyuncak ve bebek aksesuarları alanlarında hizmet vermektedir.
Uzun yıllardan beri sunduğu çeşitli bebek ürünleriyle hem annelerin güvenini kazanmakta hem de bebekler için gereken hassasiyeti gösterip, onların mutluluğunu hedef alan bir bebek dünyası yaratmaktadır.
Bebeklerin sağlığını ve konforunu her şeyin üstünde tutan Kanz şimdi işi daha öteye götürmekte ve bir bebek bezi tasarlamaktadır!
kanzbebekbezi ofis
kanz bebek bezi uretim
KANZ

ART International Hijyen

Uzmanlığını ve annelerin beklentisini en iyi şekilde yanıtlamak adına 2020 yılında Baby Kanz olarak bebek bezi kategorisine giriş yapmış bulunmaktadır.

Eş zamanlı olarak 20 ülkede hem sağlıklı hem kaliteli hem de erişilebilir bir ürün üretmeyi hedeflemektedir.

Bu amaç doğrultusunda, günümüzün yüksek teknolojisini, çocukların bu değişen ve artan ihtiyaçları için kullanarak, bebek bezinde yeni bir sayfa açmak isteyen Baby Kanz ailesi bu alana yenilikçi ve farklı bir giriş yapmaktadır.

Kanz Bebek Bezi her zaman yaptığı gibi bebeklerin gelişimsel dönemlerine uygun olarak ihtiyaçlarını tespit ederek ve konforlarını temel alarak, bebeği için en iyisini isteyen annelerin yanında yer almaktadır.

Bu hizmetleri erişilebilir, uygun fiyatlar ve maksimum kalite ile birleştirip tüketicisi ile buluşturmaktadır.

Kanz Bebek Bezi Türkiye’nin dört bir yanında yer alan Carrefour, Şok, Rossman mağazalarından ve internet üzerinden de Bebekbezin.com , Trendyol, HepsiBurada, N11, GittiGidiyor sitelerinden temin edebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Kanz Bebek Bezi